bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 24 lutego 2018
  • 25 lutego 2018
  • wyświetleń: 11808

[ZDJĘCIA] BMW na czerwonym, kierowca Seata wypadł z samochodu!

Do bardzo groźnego zdarzenia drogowego doszło około godziny 22:20 na skrzyżowaniu Andersa z Michałowicza w Bielsku-Białej. Zderzył się dwa samochody osobowe. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Ze wstępnych informacji portalu Bielskie Drogi wynika, że kierująca BMW serii 1 jadąc al. Andersa w stronę Mazańcowic, przejechała przez skrzyżowanie z ulicą Michałowicza na czerwonym świetle. Doszło do zderzenia z Seatem Ibizą, którego kierowca prawidłowo na zielonym świetle, przejeżdżał w poprzek al. Andersa. Siła uderzenia była potężna. Według relacji świadków kierowca Seata wypadł z samochodu na jezdnię.

Zespół pogotowia ratunkowego przebadał uczestników. Kierowca Seata trafił do szpitala. Według wstępnych informacji, jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Policjanci drogówki wstępnie zakwalifikowali to zdarzenie jako wypadek drogowy.

Przez ponad godzinę al. Andersa w stronę Mazańcowic była całkowicie zablokowana. Niemożliwy był również wyjazd z ul. Michałowicza w prawo. Czynności na miejscu zdarzenia zakończyły się chwilę przed północą.

AKTUALIZACJA 11:30 - Po badaniach szpitalnych okazało się, że kierowca Seata nie doznał żadnych poważnych obrażeń ciała. Zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję. Policjanci nie ukarali kierującej BMW mandatem karnym. Sprawa została skierowana do dalszego rozpatrzenia przed sądem.

BMW na czerwonym, kierowca Seata wypadł z samochodu · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.