bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 26 marca 2018
  • wyświetleń: 6742

[ZDJĘCIA] Groźne dachowanie na Wiślance. Pasażer zakleszczony w rozbitym samochodzie

Do zdarzenia doszło około godziny 13:10 na DK-81 w Ochabach. Na jezdni w stronę Katowic dachował samochód osobowy. Dwie osoby odniosły obrażenia ciała. Strażacy za pomocą narzędzi hydraulicznych musieli uwolnić pasażera z wraku pojazdu.

55-latek jechał Mitsubishi w kierunku Katowic wraz z 80-letnim pasażerem. Samochód z niewiadomych przyczyn zjechał na pobocze, uderzył w rów. W wyniku siły uderzenia pojazd dachował - poinformował nasz portal mł. asp. Krzysztof Pawlik z cieszyńskiej komendy.

Na zdarzenie najechał patrol drogówki. Policjanci natychmiast rozpoczęli udzielania pierwszej pomocy poszkodowanym w wyniku tego wypadku. Na miejsce została wezwana straż pożarna. Niezbędne okazało się użycie narzędzi hydraulicznych bowiem pasażer Mitsubishi został zakleszczony we wraku pojazdu.

Kierowca był trzeźwy. Zarówno on jak i pasażer trafili do szpitala. W chwili odjazdu karetki pogotowia byli przytomni. Policjanci z cieszyńskiej drogówki ustalają dokładne okoliczności wypadku. W czasie działań służb przez blisko 40 minut droga w stronę Katowic była zablokowana. Później udrożniono lewy pas ruchu.

Groźne dachowanie na Wiślance · fot. czytelnik

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.