bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 22 kwietnia 2018
  • wyświetleń: 5874

[ZDJĘCIA] Groźna kraks na Andersa, cztery osoby trafiły do szpitala!

Do bardzo groźnego zdarzenia drogowego doszło kilkanaście minut przed godziną 15:00 na al. Andersa w Bielsku-Białej. W rejonie zjazdu z drogi ekspresowej zderzyły się trzy samochody. Cztery osoby, w tym dwójka dzieci trafiły do szpitali.

Z naszych ustaleń wynika, że do zdarzenia doprowadził kierowca Jeepa, który jadąc al. Andersa w stronę Mazańcowic, postanowił skręcić w lewo na drogę ekspresową (w kierunku Żywca - przyp. red.). Wymusił pierwszeństwo na kierowcy Audi, który poruszał się w przeciwnym kierunku. Ucierpiał również Ford, którego kierowca oczekiwał na możliwość kontynuowania jazdy (zjeżdżał z drogi ekspresowej od strony Cieszyna i czekał przed skrzyżowaniem na wolną drogę - przyp. red.).

W związku ze zgłoszeniem wypadku drogowego interweniowały wszystkie służby ratunkowe. Dwie osoby dorosłe i dwójka dzieci wymagały pomocy medycznej. Zostali przewiezieni do szpitali. Policjanci prowadzą dalsze czynności w tej sprawie. Utrudnienia w ruchu trwały przeszło godzinę.

Groźna kraks na Andersa, cztery osoby trafiły do szpitala · fot. ASO Autolux

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.