bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 2 lipca 2018
  • 3 lipca 2018
  • wyświetleń: 4155

[ZDJĘCIA] Dachowanie na Sarnim Stoku. Ktoś wjechał na czerwonym

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 2 lipca kilka minut po godzinie 22:00 na ulicy Warszawskiej w Bielsku-Białej. Na Rondzie Solidarności zderzyły się dwa samochody osobowe. Jeden z nich dachował.

W związku z tym zdarzeniem interweniowały wszystkie służby ratunkowe. Uczestnikom została udzielona pomoc medyczna, ale na szczęście nikomu nic groźnego się nie stało.

Ford Mondeo jechał od strony osiedla Sarni Stok. Kierowca zamierzał skręcić w lewo. Na środku skrzyżowania zderzył się z Fordem Fiestą, który poruszał się w stronę centrum Bielska-Białej. Kierowcy obu pojazdów twierdzą, że mieli zielone światło. W toku policyjnych czynności ustalono, że to 31-letni kierowca Forda Mondeo wjechał na skrzyżowanie przy czerwonym świetle, doprowadzając do zderzenia z Fordem Fiesta, którego prowadziła 31-letnia kobieta.

Policjanci zatrzymali sprawcy prawo jazdy i skierowali do sądu wniosek o jego ukaranie - poinformowała nasz portal podinsp. Elwira Jurasz z KMP w Bielsku-Białej.

Utrudnienia na Rondzie Solidarności, które notabene jest rondem tylko z nazwy, trwały do północy.

Dachowanie na Sarnim Stoku · fot. czytelnik

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.