bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 27 grudnia 2018
  • 28 grudnia 2018
  • wyświetleń: 5745

[FOTO] Czołówka w Komorowicach. Kierowca Citroëna w cieżkim stanie!

Policjanci z bielskiej drogówki wyjaśniają szczegółowe okoliczności wypadku, do którego doszło około godziny 22:10 przy ulicy Katowickiej w Bielsku-Białej. Na wysokości stacji benzynowej "Perełka" czołowo zderzyły się dwa samochody osobowe: Volkswagen i Citroën. Dwie osoby trafiły do szpitala. Stan kierowcy francuskiego samochodu był wstępnie określany jako ciężki.

Wstępnie wiadomo, że zawinił kierowca Citroëna, który miał zjechać na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do czołowego zderzenia z Volkswagenem kierowanym przez kobietę. Ze wstępnych informacji wynika, że sprawca odniósł groźne obrażenia. Z relacji dwóch mężczyzn, którzy udzielali rannemu pierwszej pomocy wynika, że od poszkodowanego było czuć wyraźną woń alkoholu. Jego stan nie pozwalał na badanie alkomatem. W chwili odjazdu karetki pogotowia był przytomny, ale kontakt z nim był utrudniony. W szpitalu zostanie mu pobrana krew do analizy. Kierująca Volkswagenem została przewieziona na profilaktyczne badania. Kobieta uskarżała się na ogólne potłuczenia.

W czasie akcji ratowniczej i późniejszych czynności dochodzeniowo-śledczych, ruch przy ul. Katowickiej był wstrzymany. Miejsce wypadku można było objechać przez pobliską stację benzynową. Utrudnienia trwały blisko dwie godziny.

Wkrótce więcej informacji.

Czołówka w Komorowicach · fot. nadesłane przez czytelnika

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.