bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 1 stycznia 2019
  • wyświetleń: 3394

[FOTO] Poślizg podczas śnieżycy. Samochód uderzył w ogrodzenie

Do niebezpiecznie wyglądającej kolizji doszło w noworoczny wieczór przy ulicy Górskiej w Bielsku-Białej. Na wysokości posesji nr 50 samochód osobowy marki Mazda wpadł w poślizg i uderzył w ogrodzenie posesji. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Z relacji świadka wynika, że kierowca jechał trochę za szybko i nie dostosował prędkości do panujących warunków atmosferycznych. Zdarzenie miało miejsce podczas intensywnej śnieżycy (zdjęcia zostały wykonane około 30 min później, gdy warunki się poprawiły). Kierowca jadący ulicą Górską w stronę przeł. Przegibek zmieniał pas ruchu i wpadł w poślizg na śnieżnych koleinach. Samochód rozbił się na ogrodzeniu posesji.

Zarówno kierowcy jak i pasażerom nic groźnego się nie stało. Uszkodzona Mazda została odholowana przez pomoc drogową. Utrudnienia trwały około 45 minut.

Poślizg podczas śnieżycy · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.