bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 12 stycznia 2019
  • 14 stycznia 2019
  • wyświetleń: 2495

[WOŚP] Rozkład jazdy w niedzielę

W niedzielę XXVII finał Wielskiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, do którego jak co roku przyłączamy się wspólnie z Wami

❤️ #gramydlaWOŚP

Mamy dla Was kilkaset kompletów naklejek pod tablice rejestracyjne. Podobnie jak w ubiegłym roku będzie je można otrzymać na myjni przy Stacji Kontroli Pojazdów Speed Car (al. Andersa 133 w Bielsku-Białej). To nie jedyne miejsce, gdzie można się w nie można zaopatrzyć. O tym piszemy poniżej. Każdy pieniążek do orkiestrowej puszki, to naklejka dla darczyńcy

Przypominamy o naszych charytatywnych aukcjach, których ciągle przybywa. Do wylicytowania unikatowa reklama na Bielskie Drogi, a także ramka z zakrętu idiotów, samochód elektryczny na weekend i ekstremalna wyprawa autami terenowymi w góry :)

❤️ REKLAMA
❤️ RAMKA
❤️ SAMOCHÓD ⚡️
❤️ OFFROAD

Rozkład jazdy w niedzielę:

⏱ 9:00 - 10:00 MotoWOŚP Węgierska Górka

⏱ 11:00 - 16:00 widzimy się przy al. Andersa 133 w Bielsku-Białej (Crab, SKP i myjnia). Tutaj będzie można otrzymać zarówno orkiestrowe naklejki pod tablice rejestracyjne, jak i nasze wlepki lub całe ramki. Mamy też całą siatkę gadżetów od naszego partnera technicznego, bielskiego salonu Nissan Japan Motors. Za pieniążek dla orkiestry będzie można umyć samochód i otrzymać voucher na darmowy przegląd w Stacji Kontroli Pojazdów Speed Car. Nie zabraknie również dobrego humoru. Do kompletu oczywiście Pixel i Brunon

⏱ 17:00 - 19:00 będziemy na bielskim rynku. Szukajcie nas przy namiocie Nissana koło sceny. Będą naklejki pod tablice rejestracyjne i inne ciekawe gadżety :)

Równolegle:

⏱ 13:00 - 15:00 będziemy na MotoWOŚP Skoczów. O szczegółach, gdzie i jak uzyskać naklejki będziemy jeszcze informować na stronie Cieszyn i okolice - informacje drogowe, a także na Instargramie w "story".

Liczymy na Waszą obecność
Do zobaczenia!


[WOŚP] Rozkład jazdy w niedzielę · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.