bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 21 stycznia 2019
  • wyświetleń: 14908

[FOTO] Kolizja z udziałem muzyków zespołu Golec uOrkiestra na DK-1 w Goczałkowicach-Zdroju

Zdarzenie miało miejsce w niedzielne popołudnie na krajowej jedynce w Goczałkowicach-Zdroju. W okolicy skrzyżowania z ulicą Stawową zderzyły się dwa samochody: Mercedes Sprinter i Renault Scenic. Kierowcy jadący w stronę Pszczyny musieli liczyć się ze sporymi utrudnieniami.

Zawinił kierowca Mercedesa Sprintera, który nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go Renault Scenic i podczas gwałtownego hamowania doprowadził do kolizji. Doszło do wycieku płynów eksploatacyjnych. Wyglądało groźnie, ale obeszło się bez rannych.

Mercedesem podróżowali członkowie zespołu Golec uOrkiestra. Muzycy jechali na koncert do Katowic. Po zakończonych czynnościach policyjnych, przesiedli się do podstawionych samochodów osobowych i kontynuowali podróż. Jak udało nam się dowiedzieć, koncert odbył się w planowym terminie.

Na miejscu kolizji panowała wyjątkowo pokojowa atmosfera. Członkowie zespołu na prośbę pozostałych uczestników kolizji, zrobili sobie z nimi pamiątkowe zdjęcia. Poszkodowani otrzymali płyty z autografami i zaproszenia na nadchodzący koncert. Autograf otrzymali również pszczyńscy policjanci. Widnieje on na bloczku mandatowym, bowiem tak postanowiono ukarać sprawcę zdarzenia.

Utrudnienia w ruchu na jezdni w stronę Pszczyny trwały kilkadziesiąt minut.

Kolizja z udziałem muzyków zespołu Golec uOrkiestra na DK-1 w Goczałkowicach-Zdroju
fot. pless.pl


Kolizja z udziałem muzyków zespołu Golec uOrkiestra na DK-1 w Goczałkowicach-Zdroju
fot. pless.pl


Kolizja z udziałem muzyków zespołu Golec uOrkiestra na DK-1 w Goczałkowicach-Zdroju
fot. pless.pl

Reklama

Praca: Bielsko, Czechowice, Pszczyna, Tychy

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.