bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 22 stycznia 2019
  • wyświetleń: 3303

[FOTO] Wypadek na alei Armii Krajowej. Dwie osoby w szpitalu!

Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło około godziny 18:20 na skrzyżowaniu Armii Krajowej i Boboli w Bielsku-Białej. Na miejscu interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Zawiniła kierująca Renault Scenic, która włączając się do ruchu z ulicy Boboli, wymusiła pierwszeństwo na kierowcy Renault Clio. Ten poruszał się al. Armii Krajowej w stronę al. Andersa. Policjanci z bielskiej drogówki ustalają dokładne okoliczności zdarzenia, które wstępnie zakwalifikowano jako wypadek drogowy.

Kierująca Renault Scenic nie była w stanie samodzielnie opuścić pojazdu. Niezbędna okazała się interwencja strażaków, którzy użyli narzędzi hydraulicznych. Kobieta i jej pasażerka trafiły do szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Nic groźnego nie stało się natomiast kierowcy, który jechał drogą z pierwszeństwem.

W czasie akcji ratowniczej skrzyżowanie było całkowicie nieprzejezdne. Na czas prowadzonych czynności dochodzeniowo-śledczych, wprowadzono ruch wahadłowy, którym kierowali strażacy. Utrudnienia w ruchu trwały blisko dwie godziny.

Wypadek na alei Armii Krajowej · fot. nadesłane przez czytelnika

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.