bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 24 stycznia 2019
  • wyświetleń: 6228

[FOTO] Wypadek na Cieszyńskiej. Dwie kobiety trafiły do szpitala!

Do zdarzenia doszło w czwartek, 24 stycznia około godziny 17:00 w Bielsku-Białej przy ulicy Cieszyńskiej. Na wysokości skrzyżowania z ulicą Wierzbową zderzyły się dwa samochody osobowe. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że zawiniła kierująca Fordem Fiestą. Kobieta podczas wykonywania manewru skrętu w lewo na teren stacji kontroli pojazdów, wymusiła pierwszeństwo na kierującym Volkswagenem Passatem. Ten pojazd poruszał się w stronę centrum Wapienicy. Doszło do zderzenia. Ford wypadł z drogi i zatrzymał się na pobliskim parkingu. Wszystko wyglądało bardzo groźnie.

Do szpitala trafiły dwie kobiety. Jedna z nich była w ciąży. Policjanci ustalają dokładne okoliczności tego zdarzenia, które wstępnie zakwalifikowano jako wypadek drogowy. Dokładna kwalifikacja zdarzenia nastąpi po ustaleniu obrażeń poszkodowanych.

W czasie czynności służb ratunkowych i późniejszych czynności dochodzeniowo-śledczych ulica Cieszyńska była zablokowana. Utrudnienia trwały ponad godzinę, co spowodowało potężne korki.

Wypadek na Cieszyńskiej · fot. ASO Autolux

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.