bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic.

Reklama

Informacje

  • 27 stycznia 2019
  • wyświetleń: 4658

[FOTO] Potężny dzwon w Ustroniu. Dwie osoby trafiły do szpitala!

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 27 stycznia około godziny 19:00 w Ustroniu przy ulicy Katowickiej. Na skrzyżowaniu z ulicą Skoczowską zderzyły się dwa samochody osobowe. Uderzenie było bardzo mocne.

Reklama

Okoliczności wypadku nie są na tę chwilę dokładnie znane. Wiadomo tyle, że samochód marki Honda na opolskich numerach rejestracyjnych poruszał się w stronę Wisły. Kierujący Toyotą Yaris jechał w przeciwnym kierunku i skręcał w lewo. Według jednej ze wstępnych hipotez w chwili zdarzenia na moment wyłączyła się sygnalizacja świetlna.

Do szpitala trafił kierowca Toyoty i pasażerka Hondy. Wstępne obrażenia uczestników wskazują, że policjanci mają styczność z wypadkiem drogowym. Została sporządzona dokumentacja zdarzenia, która może być niezbędna w późniejszym postępowaniu sądowym. Droga została uprzątnięta około godziny 21:00.

Potężny dzwon w Ustroniu · fot. nadesłane przez czytelnika

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.