Informacje

  • 28 stycznia 2019
  • wyświetleń: 2016

[FOTO] Nowy wóz bojowy strażaków z OSP KSRG Janowice

W piątek jednostka z gminy Bestwina, OSP KSRG Janowice nabyła nowy samochod gasniczy bojowy - Scania (rodzaj: GBA). Zastąpi ona wysłużonego już Stara 244. W maju odbędzie się uroczyste poświęcenie i ślubowanie nabytku.

Nowy wóz bojowy strażaków z OSP KSRG Janowice · fot. OSP KSRG Janowice
Nowy wóz bojowy strażaków z OSP KSRG Janowice
  • Nowy wóz bojowy strażaków z OSP KSRG Janowice
  • Nowy wóz bojowy strażaków z OSP KSRG Janowice
  • Nowy wóz bojowy strażaków z OSP KSRG Janowice
  • Nowy wóz bojowy strażaków z OSP KSRG Janowice
  • Nowy wóz bojowy strażaków z OSP KSRG Janowice

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.