bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 28 stycznia 2019
  • wyświetleń: 13539

[FOTO] Dachowanie przyczepki na S-52. Rozbity klasyczny youngtimer!

Do bardzo niebezpiecznie wyglądającej sytuacji doszło w poniedziałek wieczorem na S-52 w Bielsku-Białej. Około godziny 19:00 w rejonie Wapienicy samochód osobowy ciągnący przyczepę uderzył w barierki. Na przyczepie był transportowany unikatowy model klasycznego Nissana.

Wszystko wskazuje na to, że kierowca Opla źle załadował przyczepę. Środek ciężkości umieszczony na końcu przyczepy spowodował, że ta zaczęła wężykować. Skończyło się uderzeniem w barierki i wywrotką przyczepki "do góry kołami". Szczęśliwie nikomu nic się nie stało. Interweniowały dwa zastępy straży pożarnej i patrol policji.

Uszkodzeniu uległ transportowany na przyczepie Nissan Gazelle (Silvia). Unikatowy na naszym rynku, klasyczny japoński youngtimer wart na kolekcjonerskim rynku kilkadziesiąt tysięcy złotych.

W czasie akcji pomocy drogowej trasa S-52 w stronę Żywca i Katowic będzie zablokowana. Utrudnienia powinny zakończyć się maksymalnie o godzinie 20:30.

Dachowanie przyczepki na S-52 · fot. nadesłane przez czytelnika

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.