bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 30 stycznia 2019
  • wyświetleń: 3412

[FOTO] Wypadek na rogu Andersa z Michałowicza. Są duże utrudnienia!

Kilka minut po godzinie 6:00 na skrzyżowaniu Andersa i Michałowicza w Bielsku-Białej doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Na miejscu interweniowały wszystkie służby ratunkowe. Kierowcy musieli liczyć się ze sporymi utrudnieniami.

Wstępne informacje mówiły o trzech osobach rannych. Finalnie do szpitala trafiła jedna osoba. To kierująca Citroenem - sprawczyni wypadku. Na skrzyżowaniu nie działała sygnalizacja świetlna. Kobieta wyjeżdżając z ulicy Michałowicza na al. Andersa nie ustąpiła pierwszeństwa kierującej Volkswagenem Tiguanem poruszającym się w stronę Mazańcowic.

Ranna doznała urazu miednicy, który spowodował zakwalifikowanie zdarzenia jako wypadek drogowy. Policjanci sporządzili niezbędną dokumentację tekstową i fotograficzną. Utrudnienia w ruchu trwały ponad godzinę. Zdarzenie spowodowało potężne korki podczas porannego szczytu.

Wypadek na rogu Andersa z Michałowicza · fot. Mr Szakal

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.