Informacje

  • 30 stycznia 2019
  • wyświetleń: 2701

[FOTO] Ogień w trakcie jazdy. Przy ulicy Partyzantów spłonął samochód

We wtorek około godziny 22:30 strażacy otrzymali zgłoszenie o pożarze pojazdu marki BMW przy ulicy Partyzantów w Bielsku-Białej.

Ogień pojawił się w trakcie jazdy. Kierowca zdążył zjechać na chodnik i próbował gasić pojazd za pomocą gaśnicy. To jednak się nie powiodło. Mimo błyskawicznej reakcji strażaków doszczętnie spłonęła tylna część auta. Obeszło się bez większych utrudnień w ruchu.

Ogień w trakcie jazdy · fot. nadesłane przez czytelnika
Ogień w trakcie jazdy
  • Ogień w trakcie jazdy
  • Ogień w trakcie jazdy
  • Ogień w trakcie jazdy
  • Ogień w trakcie jazdy
  • Ogień w trakcie jazdy

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.