bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 4 lutego 2019
  • wyświetleń: 4400

[FOTO] Nocny wypadek w Mesznej. Kierowca zasnął za kierownicą!

W nocy z niedzieli na poniedziałek w Mesznej przy ul. Szczyrkowskiej doszło do wypadku drogowego. Kilkanaście minut po północy w rejonie skrzyżowania z ulicą Wspólną, samochód terenowy zjechał z drogi i uderzył w betonowy przepust.

Rannego kierowcę, który leżał obok swojego rozbitego pojazdu zauważyły dwie kobiety, które powiadomiły służby ratunkowe. Interweniowali strażacy z JRG-1 w Bielsku-Białej, OSP Bystra i OSP Meszna, zespół ratownictwa medycznego i dwa patrole policji.

Wszystko wskazuje na to, że kierowca Suzuki zasnął za kierownicą. Trafił do szpitala. Jego okazały się na tyle poważne, że zdarzenie zakwalifikowano jako wypadek drogowy. Została sporządzona stosowna dokumentacja. W czasie akcji służb ratunkowych i późniejszych czynności dochodzeniowo-śledczych, ruch przy ul. Szczyrkowskiej w Mesznej odbywał się wahadłowo.

Nocny wypadek w Mesznej · fot. nadesłane przez czytelnika

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.