bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 13 lutego 2019
  • wyświetleń: 11943

[FOTO] Wypadek na ul. Grażyńskiego. Trzy osoby ranne!

W środę, 13 lutego około godziny 14:30 na ul. Grażyńskiego w Bielsku-Białej doszło do wypadku drogowego. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe: Volkswagen Golf i Honda Civic. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami.

Ze wstępnych informacji wynika, że trzy osoby zostały ranne. Ich życiu nie zagraża jednak niebezpieczeństwo. Okoliczności wypadku wyjaśniają policjanci z bielskiej drogówki. Z relacji świadków wynika, że zawinił młody mężczyzna kierujący Hondą. Jadąc od strony ulicy Mazańcowickiej z nadmierną prędkością, utracił panowanie nad samochodem, wpadł w poślizg i sunąc bokiem do kierunku jazdy zderzył się z Volkswagenem. Prawy bok Hondy został doszczętnie zmiażdżony. Gdyby w pojeździe siedział pasażer, najprawdopodobniej nie przeżyłby zdarzenia.

W pierwszej fazie akcji ratowniczej droga była zablokowana. Później wprowadzono ruch wahadłowy. Utrudnienia mogą potrwać do godziny 16:30.

Wypadek na ul · fot. Bielskie Drogi

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.