bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 5 marca 2019
  • wyświetleń: 1532

[FOTO] Kraksa na Warszawskiej. Ciężarna kobieta trafiła do szpitala

We wtorek, 5 marca około godziny 17:50 na ulicy Warszawskiej doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Sytuacja wyglądała tak, że Volkswagen kierowany przez mężczyznę poruszał się się ulicą Warszawską w stronę Ronda Solidarności. Na skrzyżowaniu z ulicą Trakcyjną i Budowlanych, zderzył się z Mazdą kierowaną przez kobietę. Japoński samochód jechał ulicą Warszawską w przeciwnym kierunku i skręcał w lewo w ulicę Trakcyjną. Na skrzyżowaniu działała sygnalizacja, więc ktoś przejechał na czerwony świetle. Wszystko wskazuje, że przepisy złamał kierowca Volkswagena i to on odpowiada za zdarzenie.

W związku ze zgłoszeniem wypadku drogowego interweniowały wszystkie służby ratunkowe. Na miejscu w pierwszej kolejności pojawiły się dwa patrole drogówki. Funkcjonariusze udzielili kierującej Mazdą pierwszej pomocy i przekazali ją pod opiekę ratowników medycznych. Okazało się, że kobieta jest w ciąży. Trafiła do szpitala, gdzie będzie musiała przejść szczegółowe badania. Zdarzenie wstępnie zakwalifikowano jako wypadek drogowy i sporządzono odpowiednią dokumentację. Utrudnienia w ruchu trwały ponad godzinę.

Kraksa na Warszawskiej · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.