bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 5 marca 2019
  • wyświetleń: 1417

[FOTO] Kraksa na Warszawskiej. Ciężarna kobieta trafiła do szpitala

We wtorek, 5 marca około godziny 17:50 na ulicy Warszawskiej doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Reklama

Sytuacja wyglądała tak, że Volkswagen kierowany przez mężczyznę poruszał się się ulicą Warszawską w stronę Ronda Solidarności. Na skrzyżowaniu z ulicą Trakcyjną i Budowlanych, zderzył się z Mazdą kierowaną przez kobietę. Japoński samochód jechał ulicą Warszawską w przeciwnym kierunku i skręcał w lewo w ulicę Trakcyjną. Na skrzyżowaniu działała sygnalizacja, więc ktoś przejechał na czerwony świetle. Wszystko wskazuje, że przepisy złamał kierowca Volkswagena i to on odpowiada za zdarzenie.

W związku ze zgłoszeniem wypadku drogowego interweniowały wszystkie służby ratunkowe. Na miejscu w pierwszej kolejności pojawiły się dwa patrole drogówki. Funkcjonariusze udzielili kierującej Mazdą pierwszej pomocy i przekazali ją pod opiekę ratowników medycznych. Okazało się, że kobieta jest w ciąży. Trafiła do szpitala, gdzie będzie musiała przejść szczegółowe badania. Zdarzenie wstępnie zakwalifikowano jako wypadek drogowy i sporządzono odpowiednią dokumentację. Utrudnienia w ruchu trwały ponad godzinę.

Kraksa na Warszawskiej · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.