bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 7 marca 2019
  • wyświetleń: 8481

[FOTO] Kraksa z udziałem ciężarówek na DK-1 w Kobiórze. Utrudnienia!

W czwartek, 7 marca około godziny 11:20 na DK-1 w Kobiórze doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu ciężarowego z naczepą. Drugi pojazd jadący w przeciwnym kierunku wjechał częściowo do rowu. Kierowcy muszą liczyć się z potężnymi utrudnieniami, które mogą potrwać kilka godzin!

Ciężarowy MAN z naczepą wyładowaną drobnymi kamieniami uderzył w bariery na pasie w stronę Tychów. Zablokowany został lewy pas ruchu, a na jezdnię wysypała się część ładunku. Kierowca DAF-a jadący w stronę Pszczyny najprawdopodobniej podczas gwałtownego hamowania zjechał częściowo do rowu. Wstępnie wiadomo, że nikomu nic się nie stało. Na miejscu interweniują strażacy i policjanci.

Kierowcy jadący w obu kierunkach muszą liczyć się z potężnymi utrudnieniami. W tej chwili (stan na godzinę 11:50) ruch obywa się jednym pasem w każdym kierunku. Niewątpliwie droga będzie całkowicie zablokowana na czas sprzątania jezdni i akcji holowników. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin!

Kraksa z udziałem ciężarówek na DK-1 w Kobiórze · fot. nadesłane przez czytelnika

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.