bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 9 marca 2019
  • wyświetleń: 5712

[FOTO] Kraksa na S-52 w Bielsku-Białej. Sprawca prawdopobnie pijany

W sobotę, 9 marca około godziny 14:15 na S-52 w Bielsku-Białej doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe. Kierowcy jadący do Bielska-Białej od strony Cieszyna musieli liczyć się ze sporymi utrudnieniami.

W związku ze zgłoszeniem wypadku drogowego interweniowały wszystkie służby ratunkowe. Uderzenie było stosunkowo mocne. Doszło do wycieku płynów eksploatacyjnych na jezdnię. Uczestnicy kraksy zostali przebadani przez ratowników medycznych. Nikomu nic groźnego się nie stało. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że zawinił 28-letni kierowca Fiata Uno, który nie zachował ostrożności i najechał na tył Fiata Ducato kierowanego przez 46-letni mężczyznę.

Istnieje podejrzenie, że sprawca kolizji znajdował się pod wpływem alkoholu. Mężczyzna nie poddał się badaniu na alkomacie. Zostanie mu pobrana krew do analizy. Dalsze czynności w sprawie prowadzą funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej.

W związku ze zdarzeniem zostały wyłączone dwa z trzech pasów ruchu od strony Cieszyna. Droga w szybkim tempie dość mocno się zakorkowała. W szczytowym momencie zator sięgał granic z Jasienicą. Utrudnienia w ruchu trwały przeszło godzinę.

Kraksa na S-52 w Bielsku-Białej
fot. nadesłane przez czytelnika


Kraksa na S-52 w Bielsku-Białej
fot. nadesłane przez czytelnika

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.