bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 12 marca 2019
  • wyświetleń: 2220

[FOTO] Kraksa na obownicy i popołudniowe problemy kierowców

We wtorek, 12 marca około godziny 15:10 na trasie S-1 w Bielsku-Białej doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego, które skutecznie zakorkowało obwodnicę na ponad godzinę. Trzy pojazdy zderzyły się na pasach w stronę Żywca tuż przed ostrym zakrętem cieszącym się złą sławą.

Zawinił kierowca Opla, który nie zauważył korka spowodowanego wymianą barierek na wspomnianym zakręcie. Najpierw próbował uciec na lewą stronę jezdni i otarł się o Opla Vivaro stojącego na lewym pasie. Zatrzymał się dopiero po uderzeniu w tył Volvo XC60, które stało przed Oplem. Doszło do wycieku płynów eksploatacyjnych. Wszystko wyglądało bardzo groźnie, ale skończyło się tylko na rozbitych samochodach.

Interweniowali strażacy i patrol drogówki. Sprawca, obywatel Słowacji, został ukarany mandatem karnym. Uszkodzone pojazdy zostały odholowane przez pomoc drogową. Utrudnienia w ruchu trwały około godzinę.

Kraksa na obownicy i popołudniowe problemy kierowców · fot. ASO Autolux

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.