bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 26 marca 2019
  • wyświetleń: 4879

[FOTO] Kraksa z udziałem ambulansu na rogu Andersa z Michałowicza

We wtorek, 26 marca około godziny 14:00 na skrzyżowaniu Andersa z Michałowicza doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Jednym z nich był prywatny ambulans. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Ze wstępnych ustaleń serwisu Bielskie Drogi wynika, że zawinił kierowca ambulansu. Ratownicy wracali niealarmowo ze szpitala, gdzie chwilę wcześniej dostarczyli pacjenta. Kierowca spojrzał na chwilę na deskę rozdzielczą i odwrócił uwagę od jezdni. Gdy spojrzał przed siebie, już świeciło się czerwone światło. Próbował hamować, ale nie zdążył. Doszło do zderzenia z Suzuki Jimny, który wyjeżdżał z ul. Michałowicza.

Jeszcze przed przyjazdem państwowego ratownictwa medycznego i strażaków, poszkodowana została zapatrzona przez załogę prywatnej karetki. Kobieta trafiła do szpitala. Ratownikom szczęśliwie nic poważnego się nie stało.

Zdarzenie wstępnie zakwalifikowano jako wypadek drogowy. W związku z tym policjanci musieli sporządzić dokładną dokumentację. To czasochłonne czynności. Kierowcy musieli uzbroić się w cierpliwość. Utrudnienia w obrębie skrzyżowania Andersa i Michałowicza trwały do godziny 15:20.

Kraksa z udziałem ambulansu na rogu Andersa z Michałowicza · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.