bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 5 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 1465

[FOTO] Zderzenie trzech osobówek na łamanym pierwszeństwie w Cygańskim Lesie

W piątek, 5 kwietnia około godziny 9:00 na skrzyżowaniu Bystrzańskiej z Olszówki w Bielsku-Białej zderzyły się trzy samochody osobowe. Wyglądało dość groźnie, ale skończyło się tylko na porozbijanych samochodach. Uczestnikom nic się nie stało.

Zawiniła kierująca Toyotą, która poruszała się ulicą Olszówki w stronę ulicy Bystrzańskiej. Miała ona ustąpić pierwszeństwo kierowcy niebieskiego Citroena Berlingo poruszającego się od strony Cygańskiego Lasu, ale tego nie uczyniła. Doszło do zderzenia czołowo-bocznego obu pojazdów, a następnie Toyota sunąć bokiem przez skrzyżowanie uderzyła w brązowego Citroena Berlingo, którego kierowca stał spokojnie przed skrzyżowaniem i oczekiwał na możliwość kontynuacji jazdy (jechał od strony Hotelu Vienna i zatrzymał się przed skrzyżowaniem w związku ze znakiem B-20 STOP - przyp. red.).

Interweniowali policjanci z bielskiej drogówki, którzy sporządzili dokumentację kolizji drogowej i ukarali sprawczynię mandatem. Droga została uprzątnięta przez pracowników pomocy drogowej, którzy później odholowali porozbijane samochody. Utrudnienia w ruchu trwały około 45 minut.

Zderzenie trzech osobówek na łamanym pierwszeństwie w Cygańskim Lesie · fot. sid / Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.