bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 5 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 3743

[FOTO] Solidny dzwon na Michałowicza. Roztrzaskane dwa samochody, jedna osoba ranna

Do zdarzenia doszło w piątek, 5 kwietnia około godziny 10:00 na skrzyżowaniu Michałowicza i Aleksandrowickiej w Bielsku-Białej. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe: Fiat Panda i BMW 640.

Reklama

Zawinił starszy mężczyzna kierujący Fiatem, który wyjeżdżał z ulicy Aleksandrowickiej i nie ustąpił pierwszeństwa kierowcy BMW. Pojazd ten poruszał się ulicą Michałowicza w stronę ulicy Partyzantów. Uderzenie było mocne. Lekki miejski samochód został odrzucony na pobocze. Przód luksusowego coupé doszczętnie się rozsypał, a wewnątrz wystrzeliły wszystkie poduszki powietrzne. Doszło do wycieku płynów eksploatacyjnych.

Interweniowali policjanci z bielskiej drogówki, patrol straży miejskiej, a także zespół ratownictwa medycznego i strażacy. Ci ostatni zajęli się neutralizacją płynów eksploatacyjnych i odłączeniem zasilania z uszkodzonych pojazdów. Do szpitala przewieziono kierowcę Fiata Pandy, ale to prawdopodobnie kwestia profilaktycznych badań. Nie mniej jednak w związku z tym policjanci musieli sporządzić dokumentację wypadku drogowego, co przedłużyło utrudnienia na tym odcinku ulicy Michałowicza. Kwalifikacja zdarzenia nastąpi po ustaleniu szczegółowych obrażeń poszkodowanego.

Solidny dzwon na Michałowicza · fot. sid / Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.