bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 7 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 46093

[FOTO] Tragiczny wypadek na S-52 w Bielsku-Białej. Nie żyje motocyklista!

W niedzielę, 7 kwietnia około godziny 14:50 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku na trasie S-52 w Bielsku-Białej. Na jezdni od strony Cieszyna, tuż przed zjazdem na ulicę Warszawską motocykl zderzył się z samochodem osobowym marki Alfa Romeo. Niestety kierujący jednośladem nie przeżył tego zdarzenia.

Reklama

Z relacji świadków wynika, że motocyklista poruszał się z bardzo dużą prędkością i lawirował między pojazdami znajdującymi się na obu pasach ruchu. W pewnym momencie zahaczył o tylny lewy narożnik Alfy Romeo, utracił panowanie nad maszyną i z impetem uderzył w bariery energochłonne. Na chwilę obecną nie wiadomo czy samochód był w trakcie jakiegoś manewru (np. zmiany pasa ruchu).

Stan poszkodowanego był tak zły, że świadkowie odstąpili od jakichkolwiek prób reanimacji. Ratownicy medyczni przez około 30 minut próbowali przywrócić funkcje życiowe rannego. Lekarz pogotowia ratunkowego stwierdził zgon mężczyzny w średnim wieku (około 35-40 lat).

Szczegółowe okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku wyjaśni policyjne śledztwo. W czynnościach bierze udział także prokurator. Droga była zamknięta, a policja wytyczyła objazdy. Ze względu na popołudniowe natężenie ruchu nie obeszło się bez dużych utrudnień, które zakończyły się około 18:45.

Tragiczny wypadek na S-52 w Bielsku-Białej · fot. ML

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.