bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 8 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 2547

[FOTO] Czołówka w Hałcnowie

W poniedziałek, 7 kwietnia około godziny 14:00 w Bielsku-Białej przy ul. Wyzwolenia doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Na wysokości skrzyżowania z ulicą Sucharskiego czołowo zderzyły się dwa pojazdy: Toyota Yaris i Ford Mondeo. W związku ze zgłoszeniem wypadku drogowego interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Reklama

Zawinił kierowa Toyoty, który z niewiadomych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z Fordem Mondeo. Kierująca tym pojazdem odniosła obrażenia ciała i trafiła do szpitala. Policjanci sporządzili dokumentację wypadku drogowego. Okazało się, że nie było ona konieczna. Uczestnicy byli trzeźwi. Zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję drogową, a sprawcę ukarano mandatem karnym.

Do kraksy doszło w bardzo newralgicznym miejscu, co spowodowało potężne utrudnienia w ruchu. Droga została uprzątnięta po około 1,5 godziny.

Czołówka w Hałcnowie
fot. nadesłane przez czytelnika / Grzegorz

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.