bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 12 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 8658

[FOTO] Dramat na nieoświetlonej drodze. Nie żyje 68-letni mężczyzna!

W czwartek, 11 kwietnia około godziny 20:40 na ul. Ofiar Oświęcimia w Brzeszczach (woj. małopolskie, pow. oświęcimski), doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Samochód osobowy marki Mazda 6 potrącił pieszego. Niestety piechur nie przeżył spotkania z samochodem. Zdarzenie miało miejsce na nieoświetlonym fragmencie drogi w pobliżu skrzyżowania z ulicą Piekarską.

Reklama

Ze wstępnych ustaleń oświęcimskich funkcjonariuszy wynika, że 31–letni mieszkaniec powiatu chrzanowskiego kierując samochodem marki Mazda 6 w rejonie skrzyżowania potrącił pieszego, który najprawdopodobniej wszedł na jezdnię wprost przed nadjeżdżający pojazd. Przez kilkadziesiąt minut pieszy był reanimowany, jednakże jego życia nie udało się uratować.

W toku czynności udało się ustalić, że tragicznie zmarły to 68-letni mieszkaniec Brzeszcz. Śledztwo w sprawie wypadku ze skutkiem śmiertelnym prowadzi oświęcimska policja oraz prokuratura. W czasie czynności ulica Ofiar Oświęcimia była zablokowana przez około pięć godzin. Miejscowi strażacy ochotnicy pomagali kierowcom ominąć zablokowany fragment szosy wojewódzkiej nr 933.

Dramat na nieoświetlonej drodze · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.