bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 12 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 2240

[FOTO] Kraksa na węźle w Komorowicach. Seicento na dachu!

W piątek, 12 kwietnia około godziny 22:30 na zjeździe z drogi ekspresowej S-52, na ulicę Warszawską w Bielsku-Białej, doszło do groźnie wyglądającej kolizji drogowej. Kierujący Fiatem Seicento wpadł w poślizg i zakończył jazdę w przydrożnym rowie. Pojazd zatrzymał się na dachu.

Kierowca zdołał opuścić auto o własnych siłach. Koło niego zatrzymali się pracownicy służby drogowej, którzy zgasili pracujący silnik i zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Na miejsce wezwano straż pożarną, policję i zespół ratownictwa medycznego. Szczęśliwie kierujący wyszedł z opresji tylko z drobnymi obtarciami. Nie było konieczności hospitalizacji.

Na czas prowadzonych działań służb ratunkowych i późniejszej akcji pomocy drogowej, zjazd od strony Cieszyna na Warszawską w stronę Czechowic-Dziedzic został zablokowany. Kierowcy chcący skorzystać z tej nitki, musieli zawrócić na kolejnym zjeździe przy ulicy Niepodległości (węzeł Rosta).

Kraksa na węźle w Komorowicach · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.