bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 21 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 2078

[FOTO] Zderzenie dwóch osobówek na ul. Zamkowej. Jedna osoba ranna!

W sobotę, 20 kwietnia około godziny 15:30 na ulicy Zamkowej w Czechowicach-Dziedzicach doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Siła uderzenia była na tyle mocna, że jedna osoba wymagała hospitalizacji.

Zawinił kierowca Peugeota 301, który włączał się do ruchu, jednocześnie zawracając. Nie zauważył on Fiata Seicento, który prawidłowo poruszał się ulicą Zamkową od strony ulicy Lipowskiej. Doszło do czołowo-bocznego zderzenia. Do szpitala przewieziono pasażerkę Fiata.

Strażacy z lokalnej jednostki OSP zneutralizowali wycieki płynów eksploatacyjnych i odłączyli akumulatory w uszkodzonych samochodach. Patrol wypadkowy bielskiej drogówki sporządził dokumentację wypadku drogowego. W szpitalu okazało się, że obrażenia poszkodowanej nie są tak poważne jak początkowo sądzono (poniżej dni 7). Policjanci zakończyli postępowanie mandatem karnym.

Zderzenie dwóch osobówek na ul · fot. nadesłane przez czytelnika

Reklama

Praca: Bielsko, Czechowice, Pszczyna, Tychy

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.