bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 21 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 14666

[FOTO] Pijacka szarża przez Szczyrk przerwana groźnym wypadkiem!

W świąteczną niedzielę, 21 kwietnia około godziny 21:40 na ul. Myśliwskiej w Szczyrku doszło do bardzo groźnego w skutkach wypadku drogowego. Zderzyły się tam trzy samochody osobowe. Strażacy musieli użyć narzędzi hydraulicznych. Droga łącząca Szczyrk z Wisłą została zablokowana.

Reklama

Z nieoficjalnych informacji wynik, że zawinił kierowca ciemnego Audi A3. Z relacji świadków kierowca jechał przez miasto z dużą prędkością. Samochód miał miał przebite przednie koło, a spod podwozia sypały się iskry (najprawdopodobniej wcześniej uczestniczył w innym zdarzeniu drogowym). W pewnym momencie zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z prawidłowo jadącą Skodą Superb (taxi). Rykoszetem dostało jeszcze drugie audi A3 w kolorze srebrnym.

Sprawca został zakleszczony we wraku. Z rozbitego pojazdu uwolnili go strażacy, którzy musieli użyć narzędzi hydraulicznych. Poważnie ranny trafił do szpitala. Było od niego czuć wyraźną woń alkoholu. Pijani byli także pasażerowie Audi.

Ze względu na dużą liczbę poszkodowanych na miejscu interweniowały cztery zespoły ratownictwa medycznego. Życiu pozostałych poszkodowanych nie zagraża niebezpieczeństwo. Dokładna liczba rannych nie jest na tę chwilę znana (nieoficjalnie mówi się o pięciu osobach). Dokładne okoliczności wypadku wyjaśniają policjanci z bielskiej drogówki. Ulica Myśliwska w Szczyrku była nieprzejezdna do północy. Nie było możliwości wytyczenia objazdów.

Pijacka szarża przez Szczyrk przerwana groźnym wypadkiem · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.