bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 25 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 6204

[FOTO] Wypadek motocyklowy w Mazańcowicach na ul. Starobielskiej

W czwartek, 25 kwietnia około godziny 12:00 na ul. Starobielskiej w Mazańcowicach doszło do wypadku z udziałem motocykla. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Okoliczności w jakich doszło do zdarzenia nie są do końca jasne. Wiadomo, że pojazd marki Volkswagen Polo skręcał w lewo. Był w tym czasie wyprzedzany przez motocykl, którym podróżowały dwie osoby. Doszło do zderzenia, w wyniku którego jednoślad wypadł z drogi.

Kierujący motocyklem doznał groźnych obrażeń ciała i trafił do szpitala (m. in. złamania kończyn dolnych i górnych, podejrzenie wstrząśnienia mózgu). Pasażerowi nic groźnego się nie stało, podobnie jak osobom, które podróżowały samochodem. Policjanci z bielskiej drogówki sporządzili dokumentację wypadku drogowego, która będzie niezbędna w późniejszym procesie sądowym. Utrudnienia trwały ponad godzinę.

Wypadek motocyklowy w Mazańcowicach na ul · fot. nadesłane przez czytelnika

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.