bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 27 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 10814

Kuriozalna sytuacja na przejściu dla pieszych. Potrącona 16-latka!

W czwartek, 25 kwietnia około godziny 14:00 w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Niepodległości miała miejsce nietypowa i bardzo niebezpieczna sytuacja. Samochód osobowy potrącił nastolatkę na przejściu dla pieszych. Okoliczności tego zdarzenia są bardzo nietypowe.

Reklama

Okazuje się, że kierująca osobową Hondą zatrzymała się przed przejściem, by 16-latkę, która chciała przejść na drugą stronę jezdni. Nastolatka stała przed pasami i zastanawiała się czy wejść. Trwało to dłuższą chwilę i kierująca stwierdziła, że jedzie dalej. W tym samym momencie 16-latka weszła na jezdnię i doszło do potrącenia. Dziecko trafiło do szpitala, gdzie badania lekarskie wykluczyły poważne urazy.

Policjanci skierowali sprawę do dalszego rozpatrzenia, bo z przyczyn oczywistych żadna ze stron nie poczuwa się do winy. Utrudnienia w ruchu trwały blisko godzinę.

Kuriozalna sytuacja na przejściu dla pieszych
fot. nadesłane przez czytelnika

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.