bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 28 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 6069

[FOTO] Nocne dachownie BMW w Kozach. Kierowca zwiał pieszo!

W nocy z soboty na niedzielę w Kozach przy ul. Krakowskiej doszło do bardzo groźnie wyglądającego zdarzenia. Pojazd marki BMW dachował. Kierowca uciekł pieszo z miejsca zdarzenia.

Reklama

Okolicznych mieszkańców obudził głośny huk i to oni zaalarmowali służby. Interweniowała lokalna jednostka OSP, zastępy z JRG-1 w Bielsku-Białej, zespół ratownictwa medycznego i patrol drogówki. Na miejscu okazało się, że nie ma komu udzielać pomocy, bo kierowca oddalił się pieszo z miejsca zdarzenia. Na miejsce został wezwany policyjny technik, który zabezpieczył ślady biologiczne w uszkodzonym pojeździe.

W międzyczasie udało się ustalić adres zamieszkania właściciela. Policjanci udali się pod wskazany adres, gdzie chwilę później dotarł 24-letni właściciel uszkodzonego pojazdu. Badanie stanu trzeźwości dało wynik 0,78mg/L czyli ponad półtora promila. Zgromadzone dowody posłużą w postępowaniu, które toczy się wobec zatrzymanego mężczyzny. Uszkodzony samochód trafił na policyjny parking.

Nocne dachownie BMW w Kozach · fot. nadesłane przez czytelnika / Tomek

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.