bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 16 maja 2019
  • wyświetleń: 6540

[ZDJĘCIA] Dramatyczna walka o życie kierowcy na środku osiedla

W środę, 15 maja około godziny 16:00 na osiedlu Karpackim w Bielsku-Białej rozegrały się dramatyczne sceny. Kierowca Peugeota jadący wąską osiedlową ulicą uderzył w barierki. Starszy mężczyzna nie dawał żadnych oznak życia. Ruszyła dramatyczna akcja ratunkowa.

Reklama

Kolizja miała miejsce najprawdopodobniej na skutek problemów zdrowotnych. Na pomoc ruszyli świadkowie i wezwane na miejsce służby ratunkowe. Reanimacja prowadzona w gęstym deszczu trwała blisko godzinę. Wysiłki świadków i ratowników medycznych opłaciły się. Funkcje życiowe u pacjenta powróciły. Trafił on do szpitala, gdzie fachowo zajęli się nim lekarze.

To zdarzenie pokazuje jak ważna jest prawidłowa reakcja i pierwsza pomoc niesiona przez świadków. Dojazd karetki pogotowia ratunkowego to w najlepszym przypadku kilka minut. To cenny czas, który powinni wykorzystać świadkowie. Tak było nie tylko w przypadku osiedla Karpackiego. Przed południem na ulicy Warszawskiej zasłabł mężczyzna. Jeden z kierowców, który widział leżącego na chodniku człowieka postanowił się zatrzymać i sprawdzić co jest powodem takiego stanu rzeczy. Ta decyzja uratowała życie poszkodowanego, który w odpowiednim momencie otrzymał fachową pomoc. Pisaliśmy o tym https://www.facebook.com/bielskiedrogi/posts/1273203326187441?__xts__[0]=68.ARCt50K65M0KOHpa8I2WDTFe_SUpD5Axem4EZ0UHri8nefA43F5OaCYb8_MKCQ6aUE-IgsdF4cEKhWBGm_IQ17MaEUUdnEbpl8wcySQZKuNwHVQUJoW99mCRDIKXxFMcgK0shvcXeiA47ibU4xTbCQKsTpuLwe1QY1bMD4Ezj2t3BCshgTKL5SWMo5hmJHgtlZweNSzkGluKOqXCSUZTJfd1Z_L_w7a-_WXs27nFjUeBSKQqSF3vZu7s3ZsIxzlYDKnebRVQG1SmowKJLUsaqdolRAzhmraUWCmhw6jXrMmsQGsRjw-Mc_6HKh5o_tPzdAy2lchHVwhqd20C9guNaMCrow&__tn__=-R]tutaj.[/url]

Dramatyczna walka o życie kierowcy na środku osiedla · fot. nadesłane przez czytelników

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.