bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 19 maja 2019
  • wyświetleń: 12077

[FOTO] Nieudana walka o życie kierowcy Skody. Nie żyje 69-latek!

W niedzielę, 19 maja około godziny 15:45 na ulicy Cieszyńskiej doszło do zdarzenia drogowego. Kierowca Skody Fabii w pewnym momencie zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Wyglądało nieszczególnie groźne, ale okazało się, że przyczyną zdarzenia jest najprawdopodobniej zawał mięśnia sercowego.

Reklama

Ze wstępnych informacji wynika, że świadkowie nie podjęli próby reanimacji mężczyzny, który nie dawał oznak życia. Uczynili to dopiero ratownicy medyczni i strażacy, którzy zostali wezwani na miejsce. Walka o życie kierowcy trwała ponad godzinę. Nie udało się przywrócić funkcji życiowych poszkodowanego. Lekarz pogotowia ratunkowego stwierdził zgon. Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, mężczyzna już wcześniej czterokrotnie doznał zawału mięśnia sercowego.

Na miejscu trwają czynności śledczych. Powiadomiono prokuraturę. Ruch na ulicy Cieszyńskiej w pobliżu skrzyżowania z ulicą Spółdzielców odbywa się wahadłowo. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin.

Nieudana walka o życie kierowcy Skody · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.