bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 21 maja 2019
  • wyświetleń: 8918

[FOTO] Fuszerka na Rychlińskiego. Drogowcy pomalowali ziemię i trawę...

Żołnierz malujący pędzlem trawę z okazji wizyty dygnitarza to znany z PRL-u obrazek, który zapadł w pamięci wielu osób. Nie trzeba wracać do wspomnień minionych lat, by przez chwilę poczuć się jak w filmie Stanisława Barei. Wystarczy wybrać się na ulicę Rychlińskiego w Bielsku-Białej.

Tam drogowcy wyznaczyli miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych. Najwidoczniej pośpiech przed zbliżającymi się wielkimi krokami Mistrzostwami Świata FIFA U-20 był tak duży, że nie było czasu porządnie przygotować podłoża pod inwestycję. Ktoś wziął pędzel i farbę, po czym bez stresu pomalował płyty ażurowe, krawężniki, ziemię i trawę.

Okoliczni mieszkańcy są wściekli. Nie mieszka tam aż tylu niepełnosprawnych, żeby tak duża ilość niebieskich kopert była zasadna. Miejsca parkingowe będą służby niepełnosprawnym, którzy odwiedzają stadion. Mieszkańcy muszą sobie jakoś poradzić, stawiając samochód z dala od stadionu.

Fuszerka na Rychlińskiego · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.