bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 31 maja 2019
  • wyświetleń: 5439

[FOTO] Nieodpowiedzialny manewr zakończony kraksą na Hałcnowskiej

W piątek, 31 maja około godziny 13:30 na ul. Hałcnowskiej w Bielsku-Białej doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Na łuku drogi Suzuki zderzyło się z Peugeotem. Uszkodzony został także autobus MZK. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Reklama

Do kolizji doszło w momencie, gdy kierowca Suzuki postanowił ominąć stojący na przystanku autobus. Źle zaplanował manewr i doprowadził do zderzenia z Peugeotem jadącym w przeciwnym kierunku. Nie obeszło się też bez uszkodzenia autobusu.

Ratownicy medyczni otoczyli fachową opieką uczestników kolizji (Peugeotem podróżowała rodzina z małymi dziećmi). Nikomu nic groźnego się nie stało. Zdarzenie spowodowało bardzo duże utrudnienia w ruchu, bowiem nieopodal jest zwężenie z sygnalizacją świetlną. Konieczne było ręczne regulowanie ruchu. Utrudnienia trwały blisko godzinę.

Nieodpowiedzialny manewr zakończony kraksą na Hałcnowskiej · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.