bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 3 czerwca 2019
  • wyświetleń: 2782

[FOTO] Nocna kraksa na Cieszyńskiej. Mercedes uderzył w płot targowiska

Patrol policji i dwa zastępy straży pożarnej interweniowały w nocy z niedzieli na poniedziałek na rogu Cieszyńskiej z Lompy w Bielsku-Białej. Ze zgłoszenia wynikało, że samochód osobowy z dużą prędkością zjechał z drogi uderzając w ogrodzenie targowiska.

Mercedes na niemieckich numerach rejestracyjnych (Monachium), jechał ulicą Cieszyńską od strony Hulanki. Pojazd wjechał na chodnik, przejechał przez parking mijając kilka zaparkowanych tam aut i zatrzymał się na ogrodzeniu. Sprawca kolizji przepadł jak kamień w wodzie. Został tylko pootwierany samochód.

Na miejsce został wezwany technik kryminalistyki. W rozbitym pojeździe zostały zabezpieczone ślady biologiczne, które pozwolą w późniejszym etapie postępowania ustalić personalia kierującego i ewentualnie potwierdzić jego udział w zdarzeniu. Po zakończonych czynnościach Mercedes został odholowany na policyjny parking.

Nocna kraksa na Cieszyńskiej · fot. Mr Szakal

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.