bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 4 czerwca 2019
  • wyświetleń: 5523

[FOTO] Bestwina: solidna kraksa o poranku. Kierowca Fiata zasnął z kierownicą

We wtorek, 4 czerwca około godziny 6:20 na ulicy Witosa w Bestwinie doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierowca Fiata Pandy zasnął i zjechał na przeciwległy pas ruchu, doprowadzając do zderzenia z Toyotą Corollą. Siła uderzenia była duża. Sprawca zdarzenia był zakleszczony w pojeździe, którego nie był w stanie opuścić o własnych siłach. Konieczna była interwencja strażaków ze sprzętem hydraulicznym. Uczestnicy trafili do szpitala.

Badania wykluczyły urazy uczestników, które kwalifikowałyby zdarzenie jako wypadek drogowy. W związku z tym policjanci zakończyli postępowanie mandatem karnym. W czasie akcji ratowniczej i późniejszych czynności dochodzeniowo-śledczych, ruch na ulicy Witosa w Bestwienie był wstrzymany. Utrudnienia trwały blisko dwie godziny.

Bestwina: solidna kraksa o poranku · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.