bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 10 czerwca 2019
  • wyświetleń: 4695

[FOTO] Wypadek z udziałem motocyklisty w Szczyrku

W niedzielę, 9 czerwca około godziny 15:30 w Szczyrku na ul. Wiślańskiej doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego i motocykla. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 39-letnia mieszkanka powiatu cieszyńskiego, kierująca samochodem osobowym marki Fiat Seicento, z niewyjaśnionych przyczyn zjechała na przeciwległy pas ruchu, doprowadzając do zderzenia z motocyklem marki Honda X11.

W wyniku zderzenia, 39-letni mieszkaniec pow. bielskiego doznał obrażeń ciała i trafił do szpitala, gdzie pozostał na dalszym leczeniu. Sprawa będzie miała swój finał w sądzie (obrażenia ciała powyżej 7 dni). W czasie czynności służb ratunkowych na drodze łączącej Szczyrk z Wisłą występowały duże utrudnienia w ruchu, które trwały blisko 2 godziny.

Miniony weekend na drogach regionu to był trudny czas dla środowiska motocyklowego. Na drogach ościennych powiatów doszło do kilku poważnych wypadków z udziałem jednośladów. Jeden z nich zakończył się tragicznie. W Osieku (pow. oświęcimski) śmierć na miejscu poniósł 41-letni mieszkaniec tej miejscowości. Jak informuje lokalny serwis Oświęcim 112 - mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego uderzył w bariery energochłonne.

Wypadek z udziałem motocyklisty w Szczyrku · fot. nadesłane przez czytelnika

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.