bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 19 czerwca 2019
  • wyświetleń: 5669

[FOTO] Wypadek w Zasolu Bielańskim. Sprawca jest kompletnie pijany!

W środę, 19 czerwca około godziny 11:30 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie wypadku drogowego na granicy Zasola Bielańskiego i Bielan (pow. oświęcimski). Ze zgłoszenia wynikało, że samochód wypadł z drogi, a wewnątrz znajdują się dwie zakleszczone osoby.

Nie było konieczności użycia narzędzi hydraulicznych, bowiem po przyjeździe pierwszego zastępu straży pożarnej okazało się, że zarówno kierowca jak i pasażerka znajdują się poza pojazdem. Na czas trwania akcji ratunkowej droga była zablokowana. Poszkodowani trafili pod opiekę ratowników medycznych. Wstępne obrażenia wskazują na wypadek drogowy (obrażenia ciała powyżej 7 dni). Policjanci sporządzają dokumentację, a utrudnienia w tym miejscu mogą potrwać do godziny 14:00

W trakcie czynności śledczych wyszło na jaw, że kierujący Fiatem jest pijany. Wynik badania na policyjnym alkomacie to ponad 2 promile. Mężczyzna jadąc z nadmierną prędkością utracił panowanie na łuku drogi i dachował w przydrożnym rowie. Koziołkujący samochód uderzył w przepust wodny i słup telekomunikacyjny.

Wypadek w Zasolu Bielańskim · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.