bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 27 czerwca 2019
  • wyświetleń: 4031

[FOTO] Wypadek motocyklowy w Buczkowicach. Ranny 28-latek!

Do zdarzenia doszło w środę, 26 czerwca około godziny 14:30 na ulicy Wiślańskiej w Buczkowicach. Na prostym odcinku drogi motocykl zderzył się z samochodem osobowym. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe. Droga przez blisko godzinę była zablokowana.

Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że zawinił 28-letni motocyklista, który najechał na tył samochodu osobowego poruszającego się w tym samym kierunku. Siła uderzenia była bardzo duża. Motocyklista doznał obrażeń ciała i trafił do szpitala, gdzie pozostał na dalszym leczeniu (obrażenia ciała powyżej 7 dni).

Policjanci z bielskiej drogówki sporządzili dokumentację wypadku drogowego. W czasie czynności kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami. To niestety nie jedyne w dniu wczorajszym zdarzenie drogowe z udziałem motocykla na lokalnych drogach. Chwilę przed południem na ul. Partyzantów w Bielsku-Białej doszło do podobnej sytuacji, która na szczęście nie skończyła się tak poważnie dla kierowcy jednośladu. Szczegóły w artykule: [FOTO] Kraksa przed pechowym przejściem dla pieszych.

Wypadek motocyklowy w Buczkowicach · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.