bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 1 lipca 2019
  • wyświetleń: 10731

[FOTO] Kraksa z udziałem ciężarówki na S-1 w Wilkowicach. Utrudnienia!

W poniedziałek, 1 lipca około godziny 11:40 na S-1 przy granicy Bielska-Białej i Wilkowic doszło do zdarzenia drogowego z udziałem pojazdu ciężarowego. Kraksa miała miejsce na jezdni w stronę Żywca.

Na miejscu interweniowali strażacy i policjanci. Przyczyną kolizji była prawdopodobnie usterka układu hamulcowego pojazdu ciężarowego. Według relacji kierowcy w pewnym momencie zablokowały się tylne koła. Naczepa zaczęła sunąć w poprzek jezdni. Szoferowi nie udało się zapanować nad sytuacją i uderzył w bariery energochłonne rozdzielające pasy ruchu. Nic mu się nie stało. Nie ucierpiał także ładunek w postaci samochodu osobowego.

Przez pierwszą godzinę ruch w stronę Żywca odbywał się pasem awaryjnym. Gdy na miejsce dotarły holowniki pomocy drogowej, ruch został wstrzymany. Usuwanie rozbitej ciężarówki może potrwać do godziny 15:00. Zalecamy objazd ulicą Żywiecką i Bystrzańską.

Kraksa z udziałem ciężarówki na S-1 w Wilkowicach · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.