bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 1 lipca 2019
  • wyświetleń: 8619

[FOTO] Wypadek na Sobieskiego. Sprawca złapany przez strażników miejskich

W poniedziałek, 1 lipca około godziny 12:45 w Czechowicach-Dziedzicach na skrzyżowaniu ulic Jana III Sobieskiego i Ignacego Jana Paderewskiego, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem motoroweru i samochodu osobowego. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Zawinił kierowca jednośladu, który "przestrzelił" linię warunkowego zatrzymania na końcu ulicy Paderewskiego i wjechał na skrzyżowanie doprowadzając do zderzenia z Volkswagenem Foxem jadącym od strony targowiska. Kierująca samochodem osobowym nie miała szans wyhamować. Nic się jej nie stało.

Zarówno kierowca motoroweru jak i podróżujący z nim pasażer odnieśli obrażenia ciała. Krwawiący kierowca skutera na krótko po zdarzeniu uciekł pieszo w stronę dworca PKP. Na miejscu po chwili zjawił się patrol policji i straży miejskiej. Po ustaleniu rysopisu poszkodowanego rozpoczęły się jego poszukiwania. Ten znalazł się po kilkunastu minutach w okolicy ulicy Traugutta. Jak się okazało wymyślił on sobie historię o pobiciu przez czterech nieznanych mu sprawców i poprosił przechodnia o wezwanie policji. Został przywieziony na miejsce zdarzenia przez patrol straży miejskiej i trafił po opiekę ratowników medycznych. Był trzeźwy, podobnie jak pasażer i kierująca samochodem osobowym.

Sprawca nie przyznawał się do winy zasłaniając się nie pamięcią. Został rozpoznany przez pasażera i kierującą Volkswagenem, więc jego tłumaczenia na niewiele się zdadzą. Dalsze czynności w sprawie prowadzi policja.

Wypadek na Sobieskiego · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.