bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 2 lipca 2019
  • wyświetleń: 1826

Wszystko o Vanach, czyli przedsiębiorcom do usług

Multimarka to rozwiązanie, które pozwala znaleźć pojazd dla indywidualnych potrzeb oraz możliwości, także finansowych. To także wszechstronny serwis i „pewny” autokomis, w którym stan każdego pojazdu jest szczegółowo udokumentowany. Taki właśnie pierwszy salon i serwis powstał w Bielsku Białej.

To Concept Van Truck Center, bielska firma znana w całym kraju i za granicą z wielu lat pracy przy konstruowaniu, budowie i serwisie pojazdów dla wojska i służb bezpieczeństwa publicznego, quadów, łodzi i motocykli. Swoimi kompetencjami Concept zapracował sobie już na uznanie klientów instytucjonalnych, to doświadczenie przenosi właśnie na rynek pojazdów cywilnych, m.in. dla przedsiębiorców. - Mamy takie hasło: do usług - mówi menadżer przedsiębiorstwa, Katarzyna Kłeczek. - Bo ideą firmy jest kompleksowa obsługa klienta: od pomocy w wyborze pojazdu po jego serwis. Każdy klient jest dla nas tak samo ważny, zaopiekujemy się nim i jego pojazdem teraz i w całym cyklu pracy, aby służył bezawaryjnie - dodaje.

Główną osią działalności firmy są pojazdy użytkowe, czyli vany, stąd nazwa Concept Van Truck Center. Zdaniem kadry menedżerskiej VTC, klienci tej branży wymagają szczególnej pomocy. Przecież innego pojazdu potrzebuje właściciel kwiaciarni, firmy budowlanej czy piekarni. Wybór w multimarce pozwala na taki dobór pojazdu, który dokładnie spełni oczekiwania klienta. To nie tylko gama marek: Mercedes-Benz, Opel, Renault, Citroen i Peugeot, ale także cała paleta modeli i zabudów specjalnych, w których Concept wyspecjalizował się przez lata. Mówimy nie tylko o pojazdach nowych, którymi nasi klienci wyjeżdżają z salonu z przebiegiem „zero” - wyjaśnia Katarzyna Kłeczek. - Dla wielu przedsiębiorców dobrym rozwiązaniem jest zakup auta używanego. Wszyscy wiemy jednak, jak trudno na rynku wtórnym dostać tzw. „pewny” pojazd, który nie sprawi w przyszłości przykrych niespodzianek. My mamy rozwiązanie, który to ryzyko ogranicza do absolutnego minimum.

Każdy pojazd, który trafia do komisu jest szczegółowo przebadany przez mechaników, blacharzy i innych specjalistów. Jego stan techniczny zostaje potem szczegółowo opisany w protokole, który liczy sobie aż ponad 100 punktów! Klient, dokonując wyboru, kierować się może zatem nie tylko wyglądem pojazdu, ale jego rzeczywistym stanem technicznym. Wreszcie pojazdy dla globtrotterów, czyli campery. Lubiących komfort, niezależność i motoryzację mogą spełnić marzenia o wolności podróżowania. Campery, które buduje Concept to pojazdy zbudowane wg. gotowego projektu, ale także „szyte na miarę” , według indywidualnej potrzeb. Camperów z Bielska-Białej używa od lat znany podróżnik, pan Wojciech Ilkiewicz.

Concept Van Truck Center to także wszechstronny serwis, którego kadrę stanowią pracownicy z wieloma latami doświadczenia przy produkcji i obsłudze pojazdów Conceptu.

Zakres usług to m.in. naprawy bieżące i główne pojazdów osobowych i dostawczych, diagnostyka komputerowa, geometria, serwis klimatyzacji czy blacharsko-lakierniczy z likwidacją szkód komunikacyjnych i samochodami zastępczymi. I profesjonalna myjnia, w której używa się wyłącznie najlepszych środków renomowanej, amerykańskiej firmy 3M.

W najbliższym czasie każdy, kto odwiedzi serwis i salon VTC przy ul. Władysława Andersa będzie mógł skorzystać z bezpłatnego umycia samochodu.

Co ważne, obsługa w VTC odbywa się także on-line. Na wizytę w salonie czy serwisie umówić się można z poziomu strony internetowej firmy http://www.conceptvtc.pl. O nadchodzącym przeglądzie serwis przypomni drogą mailową i telefonicznie. Zapraszamy, jesteśmy pewni, że każdy, kto raz nas odwiedzi, już z nami pozostanie - przekonuje Katarzyna Kłeczek.

Concept Van Truck Center
Bielsko-Biała, Al. Gen. Władysława Andersa 591
http://www.conceptvtc.pl
https://www.facebook.com/ConceptVTC

Wszystko o Vanach, czyli przedsiębiorcom do usług · fot. Concept Van Truck Center

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.