bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 12 lipca 2019
  • wyświetleń: 5310

[FOTO] Zderzenie pięciu pojazdów na S-52 w Bielsku-Białej. Utrudnienia!

W piątek, 12 lipca kilka minut przed godziną 8.00 na S-52 w Bielsku-Białej przed zjazdem do Wapienicy, na pasie w kierunku Cieszyna, doszło do zderzenia pięciu pojazdów. Kierowcy podróżujący tym odcinkiem drogi ekspresowej musieli liczyć się z utrudnieniami.

Na miejscu interweniowały wszystkie służby ratunkowe. Jak udało nam się wstępnie ustalić, było to klasyczne najechanie na tył. Zawinił kierowca Toyoty, który uderzył w tył Audi stojącego w korku. Później w tzw. "efekcie domino" zostały uszkodzone kolejne trzy pojazdy.

Do szpitala przewieziono mężczyznę kierującego Toyotą. Policjanci z bielskiej drogówki prowadzą czynności pod kątem wypadku drogowego, ale o dokładnej kwalifikacji zdarzenia zadecydują m. in. wyniki badań poszkodowanego mężczyzny. Utrudnienia na jezdni w stronę Cieszyna trwały do godziny 9:30.

Na naszą skrzynkę trafił film, na którym widać moment kraksy. Jego publikacja nastąpi w najbliższym czasie.

Zderzenie pięciu pojazdów na S-52 w Bielsku-Białej · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.