bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic.

Reklama

Informacje

  • 12 lipca 2019
  • wyświetleń: 4021

[FOTO] Potrącenie kobiety na Lwowskiej przy cmentarzu. Ucierpiał także pies!

Do zdarzenia doszło w czwartek, 11 lipca około godziny 16:20 w Bielsku-Białej na ulicy Lwowskiej. Na przejściu dla pieszych w pobliżu cmentarza samochód osobowy potrącił kobietę przechodzącą przez przejście dla pieszych.

Reklama

Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że zawinił 77-letni kierowca Opla, który potrącił 37-letnią kobietę prawidłowo przekraczającą jezdnię (omijanie pojazdu, który zatrzymał się przed przejściem). Z relacji świadka, który zgłosił się do naszej redakcji wynika, że potrącona poruszała się wraz z psem. Zwierzę także zostało potrącone i w szoku uciekło. Psiaka udało się złapać i zawieźć do lecznicy weterynaryjnej. Nic bardzo groźnego mu się nie stało. Podobnie jak właścicielce, która wprawdzie odniosła obrażenia ciała powyżej dni 7 (wypadek drogowy), ale nie zagrażają one jej życiu. W stosunku do sprawcy wypadku toczy się dalsze postępowanie prowadzone przez policję.

W czasie akcji służb ratunkowych i późniejszych czynności dochodzeniowo-śledczych, ruch na ulicy Lwowskiej odbywał się jednym pasem. Utrudnienia trwały blisko dwie godziny.

Potrącenie kobiety na Lwowskiej przy cmentarzu
fot. Bielskie Drogi


Potrącenie kobiety na Lwowskiej przy cmentarzu
fot. Bielskie Drogi


Potrącenie kobiety na Lwowskiej przy cmentarzu
fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.