bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 15 lipca 2019
  • wyświetleń: 4877

[FOTO] Kolizja w Jasienicy. Sprawca pijany, bez prawka i ubezpieczenia!

Do zdarzenia doszło w sobotę, 13 lipca około godziny 21:00 w Jasienicy przy ulicy Bielskiej. Zwykła kolizja zakończyła się poważnymi problemami zarówno dla sprawcy jak i poszkodowanego.

46-letni mężczyzna kierujący Fiatem Seicento doprowadził do kolizji z prawidłowo jadącym Volkswagenem. Sprawca nie miał przy sobie prawo jazdy i dowodu rejestracyjnego wraz z ubezpieczaniem OC. Zaproponował on poszkodowanemu kierowcy 300zł w dwóch ratach za uszkodzony bok Volkswagena Golfa. Obywatel Ukrainy nie przystał na propozycję i na miejsce została wezwana policja.

Pierwsze badanie stanu trzeźwości sprawcy dało wynik 0.77mg/L (0.77mg/L x 2.11 = 1.62‰). Na domiar złego okazało się, że nie posiada on prawo jazdy, bo stracił je za wcześniejszą jazdę po alkoholu. Jego pojazd nie miał ważnego OC i badania technicznego. Sprawa trafiła do sądu, a poszkodowany kierowca Volkswagena będzie musiał poczekać na wyrok skazujący, by uzyskać odszkodowanie za uszkodzone auto.

Kolizja w Jasienicy · fot. nadesłane przez czytelników / Tomek

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.