bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 16 lipca 2019
  • wyświetleń: 16902

[FOTO] Kolizja zakończona grubą zadymą. Kierowca aresztowany!

Ten dzień funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej zapamiętają na długo. Sprawca kolizji był agresywny i rzucił się na nich z kombinerkami. Zdarzenie miało miejsce przy ulicy Bobrowej nieopodal C.H. Gemini Park.

Mężczyzna kierujący Volkswagenem Golfem wjechał w barierki na moście przy rzece Biała. Kierowca rzucił się z pięściami i kopniakami na świadków, którzy podeszli bliżej zobaczyć czy ktoś nie potrzebuje pomocy. Na miejsce błyskawicznie został wezwany patrol policji. Policjanci zakuli agresora w kajdanki. Razem z nim podróżowała kobieta, która również zachowywała się w sposób irracjonalny, ale nie była agresywna.

W pewnym momencie zatrzymany zaczął uderzać głową w stół znajdujący się wewnątrz radiowozu, dokonując samookaleczenia. Został wyciągnięty na zewnątrz i w szamotaninie zdołał przełożyć ręce zza pleców do przodu. Próbował zaatakować jednego z policjantów kombinerkami, ale sytuację szybko udało się opanować. Wnętrze radiowozu zostało zanieczyszczone krwią, podobnie jak mundury interweniujących policjantów. Pod adresem służb padło wiele niecenzuralnych słów, a także groźby karalne.

Przebieg części interwencji na prośbę funkcjonariuszy został zarejestrowany na filmie przez dziennikarza serwisu Bielskie Drogi. Materiał wideo będzie dowodem w sprawie i nie będzie w całości upubliczniony. Rozbity Volkswagen Golf został poddany oględzinom technika, a następnie odholowany na strzeżony parking. Aresztowany mężczyzna nie poddał się badaniu trzeźwości. Zostanie mu pobrana krew do analizy. Jak wytrzeźwieje i ochłonie usłyszy szereg zarzutów.

Kolizja zakończona grubą zadymą · fot. Bielskie Drogi (CC by 4.0)

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.