bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 19 lipca 2019
  • wyświetleń: 3850

[FOTO] Potrącenie rowerzystki w Ligocie. Poszukiwany biały bus Iveco!

W piątek, 19 lipca około godziny 10:00 na ulicy Bielskiej w Ligocie doszło do potrącenia rowerzystki przez samochód dostawczy. Sprawca odjechał, nie udzielając poszkodowanej pierwszej pomocy.

Zdarzenie miało miejsce w okolicy ronda. 50-letnia kobieta doznała obrażeń ciała i trafiła do szpitala. Policjanci z bielskiej drogówki na podstawie relacji świadków ustalili, że pojazd sprawcy to dostawcze Iveco Daily z tzw. izotermą (kontener chłodniczy). Pojazd odjechał w stronę Zabrzega.

Kierowcy, którzy poruszali się w rejonie Ligoty około godziny 10:00 proszeni są o sprawdzenie kamer w swoich samochodach i sprawdzenie czy przypadkiem nie utrwaliły się numery rejestracyjne podobnego pojazdu. Policjanci prowadzą dalsze czynności w sprawie. Być może monitoring z okolicznych firm był na tyle dokładny, że uda się odczytać numery rejestracyjne pojazdu sprawcy.

Potrącenie rowerzystki w Ligocie
fot. nadesłane przez czytelnika


Potrącenie rowerzystki w Ligocie
fot. nadesłane przez czytelnika

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.